Pavlína Zychová je pořadatelkou soutěže Women Startup Competition, která chce zviditelňovat byznysové úspěchy žen a snaží se k podnikání motivovat další ženy. Sama Zychová je spoluzakladatelkou startupu MyStay, který přes aplikaci usnadňuje komunikaci mezi hotely a jejich hosty.

Jednou z rad, které by dnes dala svému mladšímu já, je začít o byznysu přemýšlet dříve. „Lidé na střední škole by se mohli zamyslet nad tím, jak uvažovat jinak. Když budou sledovat potřeby lidí okolo, zejména svých spolužáků, a snažit se přijít s řešením, může se z toho zrodit podnikání už při škole. Ostatně několik takových příkladů máme,“ říká Zychová v dalším díle Forbes Byznys podcastu.

Pavlína Zychová vystoupí na Forbes Women’s Summitu 2019, kde se potkají nejvlivnější ženy Česka v roli mentorek s novou generací českých byznysmenek, inovátorek a manažerek.

Nabízí podle ní české podnikatelské prostředí stejné příležitosti jak pro muže, tak pro ženy? Jak těžké je podnikat v cestovním segmentu? A co bylo pro MyStay zlomový moment? Poslechněte si celý podcast.