skip to main content
Restart

Dnes startuje online BusinessClass s Josefem Průšou. Kdy, kde a jak ji sledovat?

1 minuta čtení

Tenhle český výrobek teď zná celý svět. Štíty od Josefa Průši používají záchranáři v USA, můžete je vidět v továrnách těch nejrenomovanějších značek, nemine den, aby nedorazila ze všech koutů fotka se štítem made by Prusa Research na hlavě lékaře, záchranáře nebo zdravotní sestry.

Josef Průša zapojil největší farmu 3D tiskáren na světě do boje proti pandemii, ale taky dokázal ze dne na den přeorientovat svoji firmu na tuhle výrobu. Zároveň si nenechal ujít příležitost, protože zájem o 3D tisk, v němž jeho tiskárny patří k nejlepším na světě, během koronakrize dramaticky roste.

Reklama

Josef Průša k tomu zadarmo rozdal do českých nemocnic přes 100 tisíc štítů a poskytl bez jakéhokoli poplatku návod na jejich výrobu celému světu. Každý den ho stojí na nákladech víc než 150 tisíc korun. Jak řídí firmu v takto náročných časech? Jak těžké pro něj bylo přijmout tohle rozhodnutí, které firmu už stálo několik milionů korun? Jak vidí ekonomickou situaci nejbližší budoucnosti a jak na ni připravuje svoji firmu, která má obrat přes jeden a půl miliardy a každý rok skokově roste?

Tohle všechno a víc vám Josef Průša řekne. Už dnes v 18 hodin. V prvním dílu nové interaktivní vzdělávací online série Forbesu s názvem BusinessClass.

Jak sledovat?

Reklama

První díl Business Class vysíláme živě na našem YouTube kanálu Forbes Česko. Přes chatovací okno na YouTube budete moci rovnou pokládat dotazy. Abyste na přenos nezapomněli, otevřete si kanál už teď, klikněte na tlačítko Odebírat a pomocí ikony zvonku si zapněte oznámení. Před začátkem vysílání vás tak upozorní mobil.

Premiérový díl BusinessClass s Josefem Průšou bude zpřístupněn zdarma. V dalších dílech a lekcích BusinessClass se můžete těšit na Olivera Dlouhého, bojujícího s těžkou krizí cestovatelského byznysu a připravujícího Kiwi.com na restart, Tomáše Čupra, který přeřadil na svém Rohlík.cz na kosmickou rychlost, nebo Leona Jakimiče z nejznámější české sklářské firmy Lasvit, který teď dělá velké změny ve svém podnikání. A další tváře českého byznysu z titulních stran Forbesu a jejich inspirativní lekce budou následovat v pravidelném týdenním rytmu.

Těšíme se na vás. Vy se těšte na první BussinessClass a Josefa Průšu.

Reklama
Reklama