Kulisou je zurčení potoka, společností srnky a divoká prasata, zároveň sem s nákupem přijede Rohlík a do dobrých restaurací je to autem chvilka. Nedaleko od Zlína vyrostla Hytta – Skandinávií inspirované místo, kam se jezdí za soustředěnější, a tím pádem lepší prací.

Na jaře rozkvetlá louka, v létě stín borovic a chladivá voda, na podzim všude barvy jako od malíře a v zimě uklidňující bělostná vrstva sněhu. Každé roční období tady nabízí něco extra, ovšem že jde o TO místo, to dvojici kamarádů paradoxně došlo v bezčasí nejhoršího měsíce roku.

„Poprvé jsme se tady byli podívat na konci listopadu, což je škaredé období, ale když jsme scházeli k chatě, říkali jsme si, že má opravdu kouzlo. A že když vypadá hezky v takový den, může to být jen lepší,“ usmívá se Dominik Ilichman.

bsolventi si většinou berou hypotéku na vlastní byt, on a Adam Hofman šli do banky pro peníze za úplně jiným účelem: aby jako dvacátníci stvořili něco, co jim v Česku chybělo. Nejprve za sebou necháte Zlín s jeho cihlovými baťovskými domky.

Forbes Digital Premium