skip to main content
Byznys
BrandVoice jsou speciálně označené články a další typy obsahu, které připravuje kreativní studio Forbes BrandVoice Lab ve spolupráci s obchodními partnery. Jejich cílem je informovat o zajímavých produktech a tématech a propojit partnery se čtenáři. Pokud se chcete o BrandVoice dozvědět více, napište na jana.viskova@forbes.cz.

Prozraďte svůj „byznys hack“ a vyhrajte notebook a příběh na Forbes.cz

Kdekdo dnes už používá buzzwordy typu IT ekosystémy, cloudová řešení – ale to samotné k úspěchu nestačí. Fungující moderní firma umí přirozeně propojit technologie a vlastní lidi a vyladit jejich souhru k posílení byznysu. Mnohým se to už povedlo, třeba české firmě TON, vyrábějící židle:

Technologie mají obrovský potenciál, řada malých a středních firem v Česku ho ale pořád nedokáže využít a každý den tak ztrácí zákazníky i zisky. Technologií se bojí, nebo je sice zavedly, ale už tak nějak zapomněly naučit svoje lidi, aby změnili styl práce a začali je využívat nebo nevědí, jak konkrétně by je mohli ve svém oboru využít.

Podívejte se na další příběhy malých a středních firem, kterým se moderní digitální byznys daří. I oni mají své triky, rady a hacky. Podívejte se, jak si s technologiemi poradily a jak díky nim změnily svůj byznys. I tohle určitě může být inspirace.

Liftago – Ondřej Krátký a jeho byznys hack: obklopit se lidmi, kteří táhnou byznys dál

Švec Radek Zachariáš a jeho byznys hack: i při ruční výrobě můžete díky technologiím získat svobodu řídit byznys odkudkoli

UPP – Vít Komrzý a jeho byznys hack: vytvořit prostředí, aby lidé technologie pochopili, akceptovali a rozvíjeli

mmcité1 – David Karásek a jeho byznys hack: dělat byznys s vášní, a přitom bezpečně

GZ Media – Zdeněk Pelc a jeho byznys hack: nebuďte obětí situace na trhu, využijte technologie k modernizaci