Kam se hrabe klan Kardashianových. I když jsme si jistí, že kdyby se všechny jejich profily sečetly, zaplakal by Ronaldo. Tak to ale nefunguje a díky tomu portugalská fotbalová hvězda na Instagramu oslavila překonání dvousetmilionové hranice počtu sledujících.

„Wow, 200 milionů!!! Díky každému jednomu z vás, že se mnou každý den sdílíte tuto cestu!“ napsal čtyřiatřicetiletý sportovec pod svůj příspěvek.

Útočník Juventusu Turín je vůbec první člověk, který na této platformě dosáhl tak vysokého počtu fanoušků. Na druhém místě za ním následuje zpěvačka Ariana Grande s více než 173 miliony sledujících. Jediný jiný účet na Instagramu s více followery, než má Ronaldo, je právě Instagram samotný s počtem 330,6 milionu.

Podle nedávného žebříčku magazínu Forbes inkasuje Ronaldo za každý placený příspěvek na Instagramu téměř milion amerických dolarů, a je tak nejlépe vydělávající celebritou na této platformě. Ročně si takto Ronaldo přivydělá až 47,8 milionu dolarů. Za ním následuje argentinský fotbalista Lionel Messi, který si z Instagramu za rok přisype do kasičky 23,3 milionu dolarů.

Tady je žebříček top 10 nejsledovanějších slavných osobností na Instagramu

  1. Cristiano Ronaldo – 200 milionů sledujících
  2. Ariana Grande – 173 milionů sledujících
  3. Dwayne Johnson – 170 milionů sledujících
  4. Selena Gomez – 167 milionů sledujících
  5. Kylie Jenner – 160 milionů sledujících
  6. Kim Kardashian – 158 milionů sledujících
  7. Lionel Messi – 142 milionů sledujících
  8. Beyoncé – 139 milionů sledujících
  9. Neymar – 132 milionů sledujících
  10. Justin Bieber – 126 milionů sledujících