skip to main content

Ráno bez smartphonu. Tři gadgety, díky kterým se vám bude lépe vstávat

Dokonalé ráno, během kterého necítíte stres od prvního okamžiku, co otevřete víčka, nescrollujete displej telefonu, ale chováte se přesně podle příručky moderního manažera: meditujete, vedete si deník, jste pozorní a vnímaví k sobě a rozhodně nekontrolujete e-mail ani Twitter.

Že je to sci-fi, protože vás budí smartphone, takže nedokážete odolat pokušení začít ihned surfovat? Zní to neuvěřitelně, ale z tohoto zlozvyku vás vyléčí opět nejmodernější technologie, která je navíc zabalena v prvotřídním designu.


„Rozejděte se s budíkem ve svém chytrém telefonu

Foto Loftie

Takový je podtitul newyorského startupu Loftie, který na světový trh přináší velmi stylový budík s reproduktorem i bluetooth, který přehrává bílý šum, zvuky přírody – představte si déšť, který bez ohledu na skutečné počasí venku začne šumět vedle vašeho ucha. Stojí přes tři tisíce korun a slibuje, že váš spánkový cyklus bude rázem zdravější. Za 25 dolarů si můžete přikoupit také hedvábnou masku na spaní, to aby vás nerušily žádné vjemy.


Nastavte si priority

Reklama
Foto Onyx Boox

Čtečka od čínské společnosti Onyx Boox je elektronický blok i kniha v jednom. Představte si jí jako svůj oblíbený Kindle, do kterého můžete dělat poznámky. Nevyzařuje škodlivé modré světlo, má paměť 32 GB a čtení velmi připomíná zážitek z papírové knihy. Navíc je kompaktní, takže se hlásí být i ideálním společníkem na cesty.


Chytré hodinky, co mají styl

Foto Louis Vuitton

Říká se, že jsou to jediné chytré hodinky, které jsou zároveň sexy. Jedná se o třetí model chytrých hodinek od Louis Vuitton Tambour Horizon, které stojí od zhruba 67 tisíc. A telefon můžete na noc klidně nechat ve vedlejší místnosti.

A až se na surfování budete cítit, nabízí samozřejmě funkci prohlížení zpráv, ovládání hudby, nastavení budíku, ale umí toho mnohem více: poskytnou v rámci funkce My Travel informace o letadlu, vlaku, hotelu, dálkově ovládají fotoaparát vašeho smartphonu, řeší kvalitu ovzduší a jsou vodotěsné.