Řada českých firem stále nedokáže naplno využít potenciál digitální transformace. Kudy se technologický vývoj ubírá? Kde brát průlomové nápady? A jak do detailu pochopit přání zákazníků? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších informací, klíčových pro úspěšný byznys, přinese konference SAP NOW Prague, která se odehraje 24. května 2022 v O2 Universum a Forbes je jejím mediálním partnerem.

Na pódiu se vystřídají zástupci úspěšných firem, experti na technologie, jejich reální uživatelé a další osobnosti, které ví, co je třeba udělat pro vítězství. O své zkušenosti a know-how jak o digitalizaci přemýšlet, nastavit si mindset vítěze a skutečně posunout svoji firmu do budoucnosti se podělí mimo jiné dráhový cyklista a vicemistr světa Tomáš Bábek, Biz Strategist | 6D Founder Petr Beneš, Regional Vice President North Region pro Google Cloud Daniel Holz a mnoho dalších

Technologická společnost SAP, která konferenci pořádá, se snaží českým firmám předat, co znamená opravdu inteligentní byznys, jak nastartovat transformaci a proč má digitální optimalizace smysl. Přístupem k technologiím to ale nekončí. „Digitalizace není samospásná a IT není odpověď na všechno, IT je jen nástroj,“ upozorňuje generální ředitelka SAP ČR Hana Součková. Více už program letošního ročníku konference. 

Připojte se k SAP na cestě k inovaci.

Konference SAP NOW Prague se koná 24. května 2022 v O2 Universum. Zaregistrovat se můžete ZDE.