Celý květen jsme utíkali, ani chvíli nestáli, únavu střídala touha, věděli jsme, že se závod nesmí vzdávat. Až jsme z toho měli šrouby v hlavě. Výsledek teď držíte v ruce. Příběh nejslavnější české kapely tak, jak ho ještě nikdy nikdo nenapsal. Sex & Byznys & Lucie. 

Podívali jsme se do Mikulova za Davidem Kollerem, párkrát do pražského studia Lucie a byli jsme tak při tom, když se kultovní stroj na peníze dal znovu naplno do pohybu. A čtení o úspěchu, tvrdém byznysu i motivaci je v červnovém čísle samozřejmě mnohem víc.


LUCIE, s. r. o.

Kellner, prachy a rock’n’roll. Nejúspěšnější česká kapela se drží na vrcholu už tři desetiletí a my vám ukážeme, proč a jakou roli hrál v jejím znovuzrození nejbohatší Čech. Na příští rok chystá Lucie po 16 letech zbrusu nové album, se kterým se dá zase do pohybu i nejvýkonnější stroj na peníze českého showbyznysu.


Ústí volá Teslu

Proč má Česko šanci získat továrnu té aktuálně nejvíc sexy automobilky na světě a jak se chce Ústí nad Labem proměnit v tuzemské Silicon Valley.


Mirákl ze dřeva

mirakulum

Jiří Antoš postavil v Milovicích, kde 20 let řádil tankový pluk Rudé armády, své Mirakulum. Unikátní dětský park z akátu a velkých plánů, který každý den navštíví tisíce lidí. Plus velké téma byznys pro děti: festival Mini, Kašpárek v rohlíku a vzhůru letící Raketa.


Rolls-Royce v lázních

Také vás napadlo, jak vypadá servis na auta, která se vlastně nikdy nerozbíjejí? Česko poprvé od revoluce jeden takový dostalo a my jsme se podívali za vás.


Mocnější než slova

Detailní „explainer“, jak používat emoji, kterým nesmíte nikdy říkat „smajlíky“ a kterých se denně pošle šest miliard.


Fuck-up

Tentokrát o tom, jak Petr Borkovec provařil 13 milionů v bio jídle.


Běž, plav, jeď!

triexpert

Jan Lepier má TriExpert, největší síť běžeckých prodejen v Česku, a teď k nim přidal světový unikát – top shop na triatlon, kde si můžete zkusit i svůj plavecký styl. Slouží k tomu bazén, počítač a spousta kamer.


Pan Akcie

Velký příběh miliardáře Bruce Flatta, jenž vybudoval infrastrukturní společnost Brookfield Asset Management, která teď vypadá jako ta nejbezpečnější růstová akcie na světě.


Dobré ráno a hodně štěstí

Jak vydělat na hipsterské snídani ve stylu lithium (Apple), káva (to černé pití), avokáda (ty drahé toasty).


Festivalové Česko

Na co zajít ve Varech, co nejlepšího se chystá ve světě, jaký je příběh Metronomu a kdo stojí za festivalem o architektuře a urbanismu reSITE.

Napište nám, jestli jste zapařili u Lucie a jestli vás rozpohybovaly i další články. A pokud ne, napište také!

jaroslav.masek@forbes.cz

revolucie_1280