Některé projekty vznikají na základě zásadní životní zkušenosti. Nápad na unikátní aplikaci Meddi vznikl, když byl podnikatel Jiří Pecina se svým synem v nemocnici. Nyní jeho telemedicínská aplikace Meddi otevřela dostupnou lékařskou péči lidem ze sedmi zemí světa.

Velký podíl na tomto úspěšném globálním projektu nese Pecinovo studium MBA Řízení úspěšného podniku na Newton University, jak sám říká: „Meddi s jejími statisíci pacienty by bez Newtonu nikdy nevznikla.“ Když přišel poprvé do učebny a posadil se vedle Václava Staňka, dnes majitele úspěšné značky Vasky, věděl, že je na správném místě.

Dobré MBA nahradí webináře i různé kurzy, za které ve výsledku zaplatíte tolik, co za studium, které vám může úplně změnit váš profesní život. Kvalitu a prestiž profesního programu potvrzují i udělené akreditace. Newton University se pyšní akreditací Cambas a členstvím v globální AACSB.

„Aby pro vás byl program skutečně přínosný, záleží na tom, jak dokážete přenést nové poznatky a inspiraci do svého pracovního i osobního života,“ vysvětluje Jiří Koleňák, garant programu Řízení úspěšného podniku na Newton University a držitel ocenění Manažer roku 2021.

Jiří Koleňák, garant MBA programu Řízení úspěšného podniku na Newton University.

Pokud se rozhodnete pro studium MBA na Newton University, setkáte se například s Marianem Jelínkem, mentálním koučem českých top sportovců a byznysmenů, nebo Katarinou Maisnerovou, právničkou roku 2014. Praxe je přitom naprosto zásadní.

Studium vychází z vaší osobní zakázky

Unikátnost studia Řízení úspěšného podniku spočívá v tom, že vychází z osobní zakázky. Při přijímacím pohovoru společně sestavujeme konkrétní potřeby a požadavky a dáváme tak dohromady unikátní osobní zakázku, která je u každého studenta jiná.

Nejčastěji se jedná o problematiku, kterou řeší v rámci své práce. Tu pak zpracují do dizertační práce.

„Líbilo se mi, že jsme měli možnost vybrat si, co se chceme naučit, kterého profesora chceme kontaktovat víc. Myslím, že to je důležité v dnešní době, když máme každý tolik povinností,“ vysvětluje absolventka, ředitelka Illusion Art Museum, Lidija Kovarik.

Dnes vystupuje na Newtonu v rámci odborných konferenci a nejvíc si cení toho, že se naučila marketing, což dalo jejímu podnikání úplně jiný drive.

Na prvním místě vlastní byznys

Stejně jako všichni studenti řešila Lidija v disertační práci svůj byznys, který konzultovala s experty z praxe a úspěšnými podnikateli. Díky tomu můžete svou firmu nebo projekt skutečně posunout, nebo si rovnou vymyslet nový, úspěšný byznys.

A to vám podle Jiřího Koleňáka přinese rychlou návratnost vložené investice do vzdělání. Program pojímá široké spektrum oblastí: strategické řízení, trendy v managementu, právo, řešení krizových situací a další. A přináší důležitou nadstavbu. Osobnostní rozvoj.

„Studenti tohoto profesního programu mají něco společného. Chtějí změnu, ať už si to uvědomují, nebo ne. Společně pak pracujeme na sobě. Ať už v rámci výukových bloků, které jsou orientované odborně, nebo osobnostně,“ vysvětluje Jiří Koleňák.

Objevíte skryté rezervy v podnikání i sami v sobě

I když si myslíte, že už vás v podnikání nemůže nic překvapit, studovat je podle Peciny vždycky dobrý nápad. „Studium vám ukáže, že máte před sebou ještě ohromný prostor, kam růst,“ vysvětluje Jiří Pecina, který si po studiu MBA Řízení úspěšného podniku dodělal na Newtonu bakaláře i inženýra.

„Newton je škola aplikovaného byznysu,“ říká, „dozvěděl jsem se nové trendy v podnikání, naučil se pracovat sám se sebou a lépe se prezentovat“. Do studia vzal i manželku, která se z velké části podílela na vývoji Meddi. Oba podle jeho slov dostali nový náboj do práce. „Zjistili jsme, že nás podnikání zase strašně baví. “

Unikátní manažerský výcvik posune vaše limity

Nejen špičkové vzdělání a aktuální trendy, ale také osobnostní rozvoj. Idea je jednoduchá: Podnik je živý organismus, který má svou vnější i vnitřní stránku. Stejně jako vy. A je žádoucí, když jsou tyto stránky v souladu.

Proto je součástí studia unikátní manažerský výcvik X-tream management, který absolvujete pod supervizí elitních psychologů a koučů, mezi které patří například i Marian Jelínek a bývalý armádní psycholog Vratislav Pokorný.

Díky výcviku identifikujete svůj přirozený potenciál, který využijete v byznysu nebo profesním životě. Klade důraz na rozvoj talentu a leadership. Pro Lidiji Kovarik byl X-tream odrazový můstek k odvaze a sebepoznání. „Ten výcvik vám ukáže, že dokážete sáhnout hlouběji, než si myslíte,“ doplňuje Lidiji Jiří Pecina.

MBA Řízení úspěšného podniku a další atraktivní profesní programy startují v září 2023. Přihlaste se už dnes na www.newton.university.