skip to main content
Byznys

Jsou zamilovaní a dobře vydělávají. 3 nejlépe placené páry světového showbyznysu

Od chvíle, co spolu začali Beyoncé a Jay Z chodit, což bylo už před více než deseti lety, je jejich vztah obklopený nejrůznějšími fámami. Jedna ale na stránky bulváru skoro nepronikla. Oba zpěváci si totiž řekli své „ano“ taky pro peníze.

Queen Bey má své království a Jay Z zase svoje impérium. Na první místo našeho žebříčku nejlépe vydělávajících slavných párů se dostali v roce 2013. Letos je ale z pomyslného trůnu sesadila jiná (a mladší) dvojice umělců z našeho aktuálního žebříčku Celebrity 100 nejbohatších světových hvězd showbyznysu. Více si o nejbohatších celebritách můžete přečíst tady.

Letos poprvé jsme žebříček sestavili pouze na základě ročního příjmu celebrit a páry v něm najdete pouze tři:

Taylor Swift a Calvin Harris, 146 milionů dolarů

Reklama

taylor swift

I když je tenhle vztah poměrně nový, tak tahle dvojice v našem žebříčku vystřelila jako raketa. Popová zpěvačka, která se může pyšnit velkou základnou oddaných fanoušků a vlivem v branži, před pár dny donutila Apple, aby platil licenční poplatky hudebníkům i během zkušebního provozu nové služby streamované hudby Apple Music. Swift skončila, stejně jako její skotský DJ Calvin Harris, v první dvacítce letošního žebříčku Celebrity 100.

Podíl na jejích příjmech mají i různé lukrativní reklamní smlouvy – například s Diet Coke, teniskami Keds nebo se Sony. Calvin Harris zase propaguje značku Giorgio Armani nebo sluchátka Sol Republic.

Vypadá to, že kariéra obou strmě poroste a díky tomu se mohou v žebříčku na předních místech udržet pěkně dlouhou dobu (samozřejmě ale pouze v případě, že spolu zůstanou).


Beyoncé a Jay Z, 110,5 milionu dolarů

Reklama

jay z

Možná už nejsou v čele žebříčku, ale tenhle oblíbený pár nemá sebemenší problémy vydělávat miliony. Dvojice, která nedávno oslavila sedmé výročí svatby, letos zorganizovala společné turné, které patřilo mezi nejnavštěvovanější události roku.

Oba také prokázali, že disponují obchodní prozíravostí. Jay Z má svou vlastní nahrávací společnost Roc Nation a kromě toho mu také patří šampaňské Armand de Brignac nebo koňak D’Usse. Ani Beyoncé nezůstala pozadu se svou vlastní řadou vůní nebo smlouvami s Pepsi, H&M a dalšími.


 Miranda Lambert a Blake Shelton, 57 milionů dolarů

miranda

Seznamte se s jedním z nejznámějších párů americké country music, v němž si každá superhvězda loni přišla na více než 28 milionů dolarů. Blake Shelton zvládl 40 sólových koncertů a zároveň dovedl porotcovat v show The Voice (Hlas), v jejíž loňské sezoně jeho tým získal druhé místo.

Miranda Lambert má za sebou svůj nejlepší rok. Vyhrála cenu Akademie Country Music Awards nejen v kategorii zpěvačky, ale taky v kategoriích Píseň roku a Album roku (hitová nahrávka Platinum). Díky tomuto zaznamenala úspěch i na nehudebním poli, kde podepsala smlouvy s vinařstvím Red55 Wine, Pink Piston a Dixie Darling.

Říká se, že za peníze si lásku nekoupíte, ale jakmile už jednou lásku máte, peníze nejsou na škodu. Vypadá to, že hudební průmysl je místem, kde lze nalézt obojí. Ale… je to na vás, Brangelino, mohou miláčci Hollywoodu příští rok předstihnout hudební páry v žebříčku nejlépe placených slavných párů? Raději už začněte natáčet.

Reklama
Reklama