Pokud máte přebytečných 250 tisíc dolarů, tedy asi 6 milionů korun, a upřednostňujete dovolenou v soukromí, máme pro vás tip na skutečně nevšední jarní prázdniny. Co si pronajmout na jeden dubnový víkend ostrov?

Přesně tuhle možnost nabízí letovisko Little Palm Island na ostrově Little Torch Key u Floridy. Jejich all-inclusive balíček Spring for a Private Island vám zaručí celý ostrov jen pro vás. Ale pozor, v nabídce je pouze v termínu od 24. do 26. dubna 2015.

privat ostrov 5 done

Little Torch není zrovna velký a jeho kapacita je omezená na maximálně 60 lidí. A majitelé Little Palm Island slibují, že se o své hosty – nehledě na to, kolik jich bude – během třídenního pobytu královsky postarají.

Posuďte sami: Hosty na ostrov a zpět odveze jachta a každý dostane po příjezdu speciální welcome drink – koktejl Gumby Slumber podle místní receptury. V luxusních apartmánech bude na každého čekat vychlazené šampaňské a také speciálně vybavená taška na pláž. A na pláži mezi palmami houpací sítě i tradiční lehátka. Pro romantické povahy bude po večerech k dispozici i ohniště.

privat ostrov 6 done

Prvotřídní bude i jídlo a pití – k snídani, obědu i večeři se tu podává hlavně francouzská kuchyně (mimochodem, během jejich podávání se tu přísně dbá na dresscode) a součástí speciálního víkendového balíčku je i velkolepá koktejlová party s nabídkou 60 druhů místních míchaných nápojů.

Pobyt na tomhle ostrově ovšem není jen o jídle a polehávání na pláži. K dispozici je, kromě relaxování v místním wellness, i možnost vyzkoušet si nejrůznější vodní sporty, a to neomezeně. Malé skupinky budou moct každý den také podniknout tříhodinový výlet po moři a potápět se.

privat ostrov 3 done

Ačkoliv se to na první pohled nezdá, tenhle all-inclusive balíček není určený jenom pro celebrity nebo prezidenty. Pokud se kapacita ostrova naplní a náklady se rozpočítají mezi jednotlivce, vyjde jeden pár opravdu přepychová dovolená na necelých 10 tisíc dolarů (asi 250 tisíc korun). A to už by možná mohlo stát za úvahu.

Autor: Karla Alindahao


Čtěte také:

5 luxusních míst v tropech, kam můžete utéct před evropskou zimou

Inspirace na luxusní zimní dovolenou. Pět resortů, kam jezdí nejbohatší Češi