Patrik Duda přeměnil 150 metrů čtverečních bývalého obchodu na Smíchově na recepci a čtyři diskrétní pokoje, které jsou zasvěceny virtuálnímu sexu. „Potřebovali jsme nové a moderní prostory, které by odpovídaly našemu konceptu,“ říká průkopník počítačové 3D erotiky v Česku a šéf podniku Naughty Harbor.

Muž, který začínal s pronájmem silikonových panen, v těchto dnech zprovoznil celé centrum virtuální erotiky. V podstatě jde o spojení brýlí pro virtuální realitu HTC Vive Pro s výkonným počítačem a interaktivní vaginou Fleshlight Launch, která přes Bluetooth komunikuje například s 3D erotickým filmem či hrou. Připraveny jsou zatím tituly Fallen Doll a VR Kanojo.

„Navíc jsme naprogramovali také vlastní interaktivní scénu. Když přijdete k nám do pokoje a nasadíte si 3D brýle, ocitnete se v tom samém pokoji ve virtuální realitě a může se k vám přidat libovolná společnice. Dál už je to na vás,“ vysvětluje Patrik Duda. Ceny se pohybují od 890 korun za 30 minut až po dva tisíce za dvě hodiny.

V aktuálním, podzimním čísle Forbesu Next, které je stále ke koupení, Patrik Duda více hovořil také o svých dalších byznysových plánech. „Mým cílem je vytvořit značku a franšízu, která bude ve spojení virtuální reality a erotiky vždy lídrem na trhu. Lidé k nám budou chodit odpočívat, zahrát si hry, pobavit se a budeme nabízet funkční vyzkoušená řešení,“ plánuje sedmadvacetiletý podnikatel, který vytvořil také web Bezpasaka.cz a investuje do bytů na severu Čech. Více o trendech ve virtuální erotice lze najít ve Forbesu Next.

Ovládni AI!
Vydání Forbesu Ovládni AI!