Veletrh International Real Estate Expo, zkráceně Inter-Ree, přivítá už 12. a 13. dubna v pražském hotelu Grandior světové špičky realitního oboru. Na prvním ročníku veletrhu se setkají developeři, realitní makléři, odborníci na investice do nemovitostí i samotní investoři z celého světa. Těšit se můžete na padesát mezinárodních vystavovatelů.

Na veletrhu mimo jiné zjistíte, na co si dát při nákupu či správě zahraniční nemovitosti pozor, a představí odborný program s přednáškami významných osobností tuzemské i zahraniční realitní scény.

První svého druhu ve střední Evropě, i tak by se dala označit událost sdružující developery, realitní makléře, světové experty a investory pod jednou střechou.

„Veletrh Inter-Ree je jedinečnou příležitostí pro každého, kdo se o svět realit zajímá či zvažuje investici do nemovitosti v zahraničí, ale i u nás a chtěl by získat více informací, seznámit se se souvisejícími procesy či si verifikovat svá rozhodnutí,“ uvádí Ivana Brdárska, CEO veletrhu Inter-Ree.

Návštěvníci budou mít možnost prozkoumat projekty až padesáti vystavovatelů ze všech koutů světa, od Latinské Ameriky až po Asii, seznámit se s nejaktuálnějšími trendy realitního trhu, rozšířit své znalosti v oblasti investičních strategií i načerpat potřebnou inspiraci.

Veletrh nezapomíná ani na související oblasti služeb, a tak se návštěvníci mohou setkat se zástupci z řad předních právních, finančních či pojišťovacích poskytovatelů.

Century 21 CPM, projekt Jale

„Naší ultimátní vizí je vytvořit platformu, kde se bude pravidelně setkávat globální poptávka s nabídkou, nejen fyzicky, ale i v online prostoru. Věřím, že Praha má všechny předpoklady pro to, stát se místem pro úspěšný B2C veletrh tohoto druhu. Máme spoustu nápadů, kam pokračovat dále,“ říká Brdárska.

Součástí dvoudenního programu bude i řada inspirativních přednášek, workshopů a panelových diskusí s předními českými i zahraničními osobnostmi trhu s nemovitostmi.

„Na mezinárodním veletrhu nemovitostí 2024 v Praze jsme uspořádali celosvětovou přehlídku vynikajících nemovitostí, od překrásné krajiny Latinské Ameriky přes severní Afriku až po sofistikovanou Evropu a dynamické nabídky Asie. Náš závazek přesahuje datum akce,“ říká Armin Khani, Chief Business Officer Inter-Ree.

„Praha se 12. a 13. dubna 2024 zaručeně stane epicentrem, kde se setká svět nemovitostí, který nabídne kupujícím i investorům nepřehlédnutelnou příležitost prozkoumat ty nejlepší destinace a investiční příležitosti,“ dodává.

Albánie, pro Čechy zatím ne úplně známá, pro světové investory ovšem již velmi vyhledávaná destinace. Její přírodní krásy i ty nejzajímavější investiční příležitosti tamního realitního trhu představí Dritan Leka, CEO, a jeho partner Jonian Antoni z Century 21 CPM. 

NorthernLAND, projekt Grand Sapphire BLU

Připravte se na dobrodružství v realitním světě, které oživí vaše sny o exotickém bydlení. NorthernLAND, jednička mezi developery a realitními kancelářemi na Severním Kypru, přinese na veletrh vzrušení s Oldouzem Assadzadehem Anarjanim a Rezvanem Mojarabem.

Tito odborníci vám odhalí nejen tajemství Grand Sapphire BLU, luxusního resortu v Iskele Long Beach, kde se můžete těšit na jedno z nejkrásnějších pobřeží Středozemního moře a mnoho dalších působivých projektů.

Pro milovníky horské krásy jsou tu Tatry Mountain Resorts, významný hráč v oblasti developmentu, cestovního ruchu a zábavy, který na veletrhu představí Igor Mráz. Objevte s ním horské apartmány z připravovaného projektu Hotel Galeria Thermal a projekt Central Jasná v srdci největšího slovenského lyžařského areálu.

Pokud hledáte investiční příležitosti, které jsou jako ušité na míru, nenechte si ujít Tsvetomira Zlatkovského a Angelinu Vasileva z „Moje nemovitost u moře“. Tento tým vám představí fascinující projekty z Bulharska, Kapverd, Chorvatska, Kypru nebo Černé Hory, přinášející bohaté zkušenosti a unikátní nabídky z celého světa.

Tatry Mountain Resorts, Hotely Jasná

Pro ty, kteří hledají opravdový luxus, je tu Caesars Resort Jumeirah. Tento skvost v srdci Severního Kypru je synonymem pro moderní eleganci a klid.

Španělsko se představí v novém světle s projekty z Mallorcy, Malagy, Marbelly, Tenerife, Costa del Sol, Costa Blanca a dalších oblíbených destinací. Společnosti jako Nova Tenerife, Rincon Property, Matthews & Partners nebo Costalia vám ukážou, že Španělsko má hodně co nabídnout.

Nezapomeňte ani na oblíbené destinace, jako je například Chorvatsko a Dubaj, kde vám Opereta Záhřeb a Easy2Buy představí projekty, které vaše očekávání nejen splní, ale i překonají.

Přijďte se inspirovat a objevte svět plný luxusu, krásy a jedinečných příležitostí, které čekají jen na vás! Pro více informací o veletrhu navštivte www.inter-ree.com.