Potřebujete se předabovat, hledáte podporujícího kamaráda, nového avatara nebo chcete okusit, jaké to je, žít za zrcadlem Black Mirror? Vítejte ve světě, kde na každé vaše pomyšlení existuje algoritmus připravený vám pomoct. Tak co potřebujete?

Martin Baroš je technologický optimista a baví ho nacházet řešení, která ušetří zbytečné klikání. V rámci projektu robotjara.cz se podílí na tvorbě nové generace AI chatbotů pro firmy a dalších automatizací pomocí umělé inteligence zejména v e-commerce.

Dabing na steroidech

rask.ai

Pokud je český rybníček pro vaše reels malý, můžete se skamarádit s rask.ai – šikovným pomocníkem pro lokalizace videí. Zvládne předabovat hlas, dopsat titulky ve vámi zvoleném jazyce a upraví i to, jak pohybujete rty (lipsing), aby vaše španělština nejen zněla, ale i vypadala skvěle.

Videotriky

pika.art

Wonder studio umí ve videu nahradit vybranou osobu jednou z připravených virtuálních postaviček – pecka pro ty, kteří chtějí pro kamarády důkaz o tom, že se nebojí ani rozhovoru s robotem.

Pokud máte nápad na skvělé video a chcete ho celé vygenerovat jen z textového popisu, koukněte na pika.art – zástupce nástrojů zvaných text to video (podobně jako teď velmi viditelný, ale veřejnosti zatím nepřístupný model Sora od OpenAI).

Můžete začít i tím, že vložíte pro inspiraci obrázek, vyměníte postavě top, přidáte brýle… Případně sáhněte po dospělejším bráchovi Runway Gen-2, tenhle nástroj si myslím zamilujete, umí toho opravdu hodně, a dokonce jej najdete i v AppStoru.