Největší evropský prodejce kosmetických produktů se spojil s Mistrovstvím světa IIHF v ledním hokeji 2024. Partnerství se společností Notino přináší do hokejových arén i oficiálních fan zón zajímavý koncept „Beauty of the game“, který propojuje svět krásy a sportu. Co to znamená v praxi?

Návštěvníci Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 si v Praze i Ostravě užívají nejen sportovní zážitky na ledě, ale také kosmetický twist. Notino umístilo na multimediální kostku nad hrací plochou virtuální zrcadlo.

Look v národních barvách

Tato technologická vychytávka ukáže líčení inspirované národními barvami trikolory a splňující nejnovější make-up trendy, jako je modrá řasenka nebo výrazné rudé rty. Fanoušci si tak budou moci vyzkoušet make-up look, který společnost připravila exkluzivně pro hokejový šampionát, a to přímo ze svého místa v aréně.

„Vždy jsme v Notinu bořili bariéry, ať už ve světě e-commerce nebo ve světě beauty.  Na mistrovství světa IIHF ukážeme, že krása a sport k sobě neodmyslitelně patří. Věříme, že společně s fanoušky ledního hokeje zažijeme nezapomenutelné momenty,“ říká výkonný ředitel Notina Zbyněk Kocián.

Digitální zážitky

Notino si pro návštěvníky pražské i ostravské arény připravilo v oficiálních fan zónách i další interaktivní zážitky. Jedním takovým je i foto koutek s umělou inteligencí, který fanoušky vyfotí v dresu oblíbeného českého hokejisty.

K dispozici budou i další fanouškovské rekvizity a předměty, aby si každý mohl odnést domů svůj malý kousek mistrovství. Ve fanouškovské zóně před Praha Arénou jsou pro návštěvníky připravené vždy během zápasů národního týmu v základní části šampionátu od 17 hodin do konce večerního utkání, a to i během finálového víkendu.

Kromě toho bude pro technologické nadšence po celém stadionu připravený QR kód pro stažení aplikace Notino. Po jejím nainstalování do telefonu obdrží každý fanoušek dárek od Notina a získá také exkluzivní desetiprocentní slevu na nákup v aplikaci. Navíc se fanoušci můžou zapojit do soutěže o voucher v hodnotě deset tisíc korun na nákup na webu společnosti.