skip to main content
Byznys

Všude panuje obezřetnost, ale věci se vracejí k normálu, říká personální šéfka Home Creditu v novém podcastu

Forbes Woman podcast – Renata Mrázová (Home Credit)

Renata Mrázová má s vysokým byznysem bohaté zkušenosti. V letech 2011 až 2015 byla šéfkou české a slovenské pojišťovny ING, pak před pěti lety přijala výzvu na trochu jinou kariéru a společně s rodinou se přestěhovala do Haagu, aby tady vedla HR pro skupinu NN Group. Koncem roku 2018 se rozhodla vzít si sabatikl, ale plán na odpočinek jí nevydržel dlouho, protože přišla nabídka z Home Creditu, aby řídila personalistiku pro celou skupinu.

Reklama

„Já potřebuju mít pořád hodně práce. Takže i během toho šestiměsíčního sabatiklu jsem vydala knížku,“ směje se dnes Renata Mrázová. „Ale když mě pak Home Credit oslovil, věděla jsem, že je to práce pro mě. Lákala mě diverzita té práce i celé firmy, která uspěla na asijských trzích.“

Reklama

O prvním roce ve společnosti, kde má na starosti 120 tisíc lidí, Renata Mrázová říká, že byl „intenzivní“. Už před vypuknutím koronavirové krize se snažila seznámit s týmy ve všech klíčových zemích, takže loňský rok strávila týdenním pendlováním mezi Prahou a zbytkem světa. A události letošního roku její práci ještě zrychlily.

Jaká byla cesta Renaty Mrázové do křesla personální šéfky skupiny Home Credit? Jaké problémy musela ze své pozice během koronavirové situace řešit? Co úspěšnou manažerku vedlo k napsání knihy Velké ženy z malé země a chystá pokračování? Poslechněte si další díl Forbes Woman podcastu.

Reklama
Reklama