skip to main content

Vyberte si auto bez kompromisu. Tady je šest tipů na luxusní vůz pro ženu

Vybrat správné auto pro ženu není tak jednoduché, jak by se na první dobrou mohlo zdát. Musí být praktické, bezpečné a rodinné, ale přitom šik.

Redaktorka Forbesu a milovnice aut Michaela Židlický se rozhodla sepsat pár tipů, které auto z aktuální nabídky automobilek si vybrat. Od ženy pro ženy.


Možná přemýšlíte o větším autě, protože se na svůj stávající hatchback cítíte už tak nějak velká. Nebo ještě žádné auto nemáte a chcete investovat do vozu, který vás v příštích letech nezklame v žádné situaci. Co s tím?

Čtěte také: Být jako Bond. Aston Martin vrací na scénu agentův vůz DB5

Dalo by se vybrat mnoho skvělých a šik vozů, a to je možná ten problém. Jestli jste z obrovské nabídky druhů aut a nejrůznějších rad dezorientovaná, nechte to všechno stranou a podívejte se s námi na sedan. Vůz, který vám bude vždy slušet a je pohodlný, krásný, má styl a nejezdí s ním každý. Je prostě něco jako pánský oblek nebo malé černé – nikdy se neobnosí a vždycky bude vypadat dobře.

Navíc v ničem se vám ani dětem nepojede tak komfortně jako právě ve čtyřdveřovém voze se zadním náhonem (4 x 4 je praktická módička, která se připouští). Má velký zavazadlový prostor, vynikající aerodynamiku, dobře se ovládá, včetně parkování, a je bezpečný, především při nárazu zezadu, který utlumí právě oddělený kufr. Správně postavený sedan je zkrátka nejušlechtilejší a nejkultivovanější typ vozu pro běžné cestování ze všech. Taky se na jeho vlastnostech, třeba u Mercedesu, maká přes 80 let!

Vybrala jsem jich pro vás šest. Bez kompromisu. Nebojte se a sáhněte prostě po tom nejlepším.

#forbeswomenontheroad #newlove

Mercedes-Benz třídy C
    

Mercedes je přístav v bouři, když do něj sednete, ucítíte klid, i když to venku fičí. Luxus a maximální pohodlí všude kolem, perfektní jízdní vlatnosti opravdové limuzíny. Měla jsem tři a na čtvrtý se v budoucnu moc těším.

Plus: Cool pedálová ruční brzda.

BMW řady 3

Komfort a zážitek z jízdy. Pokud jste řidička, která se nebojí trochu šlápnout na plyn, tohle je auto pro vás. Lehce nervózní, svižné, moderní a dokonale vyrobené. Zkrátka divoká limuzína.

Tip: Chtějte benzinový šestiválec v manuálu.

Alfa Romeo Giulia

Reklama

Alfa je jiná. Neptejte se proč, prostě je. Muži vám ji budou v dobrém závidět a obdivovat spolu ji i vás. Jestli umíte žít srdcem, z tohohle auta plného emocí budete mít obrovskou radost.

#čtyřlístekproještěvětšíštěstí

Jaguar XE

Pohodlný, neokoukaný a skvěle jezdí. Téhle šelmy se není potřeba bát, je zábavná, ušlechtilá, kultivovaná a vyladěná do maxima.

Plus: Aerodynamika a proporce elegantní kočky.

Audi A4

Audi je synonymum pro 4 x 4. Má špičkovou techniku a je precizně zpracované. Někdo by řekl, že je nudně dokonalé. A to rozhodně není výtka.

Plus: Průkopnické spojení moderní technologie a krásy.

Volvo S60

Vždycky s přívlastkem bezpečné. A dnes i vybraně designové uvnitř, moderní se všemi současnými trendy, teď už s předním náhonem, nebo 4 x 4, ale zato pouze v benzinu. Intuitivní, svěží a nezatížené předsudky.

#skandinávskýdesignnacestách

P. S. Pokud jezdíte častěji po dálnici než ve městě, jděte do vyšší třídy (Mercedes-Benz E, BMW 5, Jaguar XF, Audi A6, Volvo S90).