Nový Forbes je tady. Máme pro vás rady, jak ochránit a rozmnožit své peníze v nejistých dobách, jak se naučit nové věci; ukážeme vám, jak na vás vydělává Leoš Mareš a taky kdo je zodpovědný za vaši náladu. 180 stran inspirativního čtení o podnikání, penězích, úspěchu a byznysu – a o práci, která má smysl.

39 rad nad zlato

Úroky v bankách jsou na nule nebo v minusu, na dluhopisy se stojí fronta jako na banány – i když nic nevydělávají – a cena zlata zase roste do nebe. Co se v dobách nejistoty má a musí dělat s penězi? Máme pro vás 39 rad od lidí, kteří to s penězi opravdu umí.


Tady tečou miliardy

35

Jako jediné médium jsme se dostali za brány nejstřeženější továrny ve Švýcarsku. Tady se slévá zlato, tady překračujete miliardy, tady se každý den z podlahy luxují miliony.


Teorie mžiku

Ondřej Fryc dokázal prodat Mall.cz. A to hned dvakrát. Z internetového obchoďáku teď míří na nejlepší české nápady.


#Leoš aneb selfie za miliony

_DSC4931

Leoš Mareš je, a to vás může překvapit, skvělý obchodník. Jako první v Česku dokáže na sociálních sítích vydělávat statisíce korun měsíčně. A poprvé prozradí, jak to vlastně dělá.

+ 77 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích – Spočítali jsme, kdo má na Facebooku, Instagramu, Twitteru a YouTube největší vliv. Jirka Král, Johny Machette, Teri, Hoggy a Kazma. Seznamte se, vaše děti tyhle lidi znají dobře!


MMM

Média, miliardáři a moc – Nejúplnější přehled mediálních říší v Česku; tady se dozvíte, kdo má vliv na vaši náladu, na politiku… Osm nejbohatších Čechů a jejich vliv v českých médiích zpracovaný tak, jak to jinde nenajdete.


Squat v Pařížské

byt

V Praze se chystá zvláštní věc. V nejluxusnější ulici v Česku vznikne squat. Samozřejmě luxusní. A vkusný a zajímavý.


Pop export z Koreje

No, taky jsem netušil, jak velká věc může být korejská hudba. Po zpěvákovi PSY a jeho Gangnam Stylu se v Soulu a okolí rozjel velký byznys a tady je první boyband made in Korea – BigBang.


Chyť je všechny

Jméno John Hanke vám asi nic neřekne. Ale Pikachu, Bulbasaur nebo Pidgey možná budou známější. Jsou to pokémoni a hra Pokémon Go zbláznila toto léto celý svět. John Hanke je muž, který ji vymyslel, a my se za ním vypravili.


K tomu všemu přidáme velkou analýzu, jak se daří ČSA, kam míří a kdo je už brzy ovládne. Máme první velký rozhovor s novým šéfem ČSOB, prozradíme, co se chystá v Tančícím domě, na Primě i ve Škodovce a přineseme spoustu dalšího inspirativního – tedy alespoň doufáme – čtení.

Když se vám bude chtít, napište nám, jak se vám nový Forbes líbí. Jo, pravda je, že předtím si ho budete muset koupit (pokud jej už nemáte ve schránce). A věřte, obojí – koupě i vaše reakce – nám udělá radost. A my ji chceme dobrým časopisem dělat vám. Snad se nám to povedlo.

petr.simunek@forbes.cz

01_COVER