skip to main content
Archiv vydání

Zářijový Forbes: 39 rad, jak v nejisté době ochránit (a rozmnožit) peníze

2 minuty čtení

Nový Forbes je tady. Máme pro vás rady, jak ochránit a rozmnožit své peníze v nejistých dobách, jak se naučit nové věci; ukážeme vám, jak na vás vydělává Leoš Mareš a taky kdo je zodpovědný za vaši náladu. 180 stran inspirativního čtení o podnikání, penězích, úspěchu a byznysu – a o práci, která má smysl.

39 rad nad zlato

Úroky v bankách jsou na nule nebo v minusu, na dluhopisy se stojí fronta jako na banány – i když nic nevydělávají – a cena zlata zase roste do nebe. Co se v dobách nejistoty má a musí dělat s penězi? Máme pro vás 39 rad od lidí, kteří to s penězi opravdu umí.


Tady tečou miliardy

35

Reklama

Jako jediné médium jsme se dostali za brány nejstřeženější továrny ve Švýcarsku. Tady se slévá zlato, tady překračujete miliardy, tady se každý den z podlahy luxují miliony.


Teorie mžiku

Ondřej Fryc dokázal prodat Mall.cz. A to hned dvakrát. Z internetového obchoďáku teď míří na nejlepší české nápady.


#Leoš aneb selfie za miliony

_DSC4931

Leoš Mareš je, a to vás může překvapit, skvělý obchodník. Jako první v Česku dokáže na sociálních sítích vydělávat statisíce korun měsíčně. A poprvé prozradí, jak to vlastně dělá.

+ 77 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích – Spočítali jsme, kdo má na Facebooku, Instagramu, Twitteru a YouTube největší vliv. Jirka Král, Johny Machette, Teri, Hoggy a Kazma. Seznamte se, vaše děti tyhle lidi znají dobře!


MMM

Média, miliardáři a moc – Nejúplnější přehled mediálních říší v Česku; tady se dozvíte, kdo má vliv na vaši náladu, na politiku… Osm nejbohatších Čechů a jejich vliv v českých médiích zpracovaný tak, jak to jinde nenajdete.

Reklama

Squat v Pařížské

byt

V Praze se chystá zvláštní věc. V nejluxusnější ulici v Česku vznikne squat. Samozřejmě luxusní. A vkusný a zajímavý.


Pop export z Koreje

No, taky jsem netušil, jak velká věc může být korejská hudba. Po zpěvákovi PSY a jeho Gangnam Stylu se v Soulu a okolí rozjel velký byznys a tady je první boyband made in Korea – BigBang.


Chyť je všechny

Jméno John Hanke vám asi nic neřekne. Ale Pikachu, Bulbasaur nebo Pidgey možná budou známější. Jsou to pokémoni a hra Pokémon Go zbláznila toto léto celý svět. John Hanke je muž, který ji vymyslel, a my se za ním vypravili.


K tomu všemu přidáme velkou analýzu, jak se daří ČSA, kam míří a kdo je už brzy ovládne. Máme první velký rozhovor s novým šéfem ČSOB, prozradíme, co se chystá v Tančícím domě, na Primě i ve Škodovce a přineseme spoustu dalšího inspirativního – tedy alespoň doufáme – čtení.

Když se vám bude chtít, napište nám, jak se vám nový Forbes líbí. Jo, pravda je, že předtím si ho budete muset koupit (pokud jej už nemáte ve schránce). A věřte, obojí – koupě i vaše reakce – nám udělá radost. A my ji chceme dobrým časopisem dělat vám. Snad se nám to povedlo.

petr.simunek@forbes.cz

01_COVER


 

Reklama
Reklama