Příběh úspěchu hotelu Aria má své kořeny hluboko ve střední Evropě. Jeho majitel Henry Kallan, prezident skupiny Library Hotel Collection, kterou tvoří luxusní hotely v New Yorku, Torontu a Budapešti, se totiž narodil v bývalém Československu, v malé vesnici poblíž maďarských hranic.

Dnes je považován za jednoho z nejinovativnějších hoteliérů na světě. Jeho butikový hotel, inspirovaný hudbou, získal několik prestižních světových ocenění a nyní přichází se zimním programem pro ty, kteří touží dobít energii v chladném období.

Zima v Budapešti evokuje spoustu tónů. V hotelu Aria Budapešť se stává hudebním zážitkem, který umocňuje útulný komfort lázní Harmony Spa v samém centru maďarské metropole.

Z panoramatické vyhlídky střešního baru High Note SkyBar můžete obdivovat historickou kupoli baziliky svatého Štěpána a při troše štěstí se zaposlouchat i do znějících zvonů. Nedaleko odtud se valí ledový Dunaj s elegantně osvětlenými budapešťskými mosty.  

Zimní balíček plný hudby i slev

To všechno letos tým hotelu Aria spojil do jednoho dárkového balíčku pro romantický pobyt na dvě a více nocí. Úžasná sezonní nabídka Zimní tóny Budapešti vám umožní využít dvacetiprocentní slevu z nejlepší dostupné ceny pokojů napříč všemi kategoriemi při přímé rezervaci.

Páry si mohou užít slevu dva za jeden na jedinečné, hudbou inspirované procedury přímo v hotelových lázních, cinknout si skleničkami ve střešním baru High Note SkyBar a v ceně jsou také welcome drinky pro dvě osoby.

Hudba byla vždy hlavním tónem hotelu Aria Budapešť, který byl globálními cestovateli zvolen jako číslo jedna na světě. Čtyři křídla hotelu, na který dohlíží vlastní hudební ředitel, jsou věnována jazzu, opeře, klasické a populární hudbě a každý ze 49 pokojů je zasvěcen odkazu některé z hudebních legend. V minulosti zde pobývali například Sting, Gregory Porter, Lenny Kravitz, Hans Zimmer, Rita Ora a mnozí další.

Balet, design nebo opera?

V luxusním kinosále se můžete pohodlně usadit a vychutnat si operní nebo baletní představení, přenášené živě z Královské opery v londýnské Covent Garden, zatímco hotelovou lobby, navrženou uznávaným maďarským designérem Zoltánem Varróem do podoby kláves v životní velikosti, znějí jemné tóny piana.

Další relaxaci si můžete dopřát v lázních Harmony Spa, když se ponoříte do jejich vyhřívaného bazénu a vychutnáte si vířivku, sauny nebo aromatickou parní lázeň.

Tady se dostávají do popředí hýčkající účinky organických a biodynamických procedur s podporou společnosti Éminence Organic Skin Care, která je průkopníkem v oblasti přírodních a organických ingrediencí, zatímco její produkty se objevují v nejznámějších lázních po celém světě a jsou volbou hollywoodských celebrit.

Toužíte-li se vydat dál a objevovat zimní krásy Budapešti, personál hotelu vám rád poradí a pomůže s návštěvou nejnovějších představení ve Státní opeře a koncertů v Hudební akademii Ference Liszta, honosných hudebních domů nacházejících se kousek od hotelu Aria Budapešť na elegantní Andrássyho třídě.

Balíček Zimní tóny Budapešti zahrnuje:

• 20% slevu na nejlepší dostupnou cenu rezervace
• Slevu 2 za 1 na jedinečné, hudbou inspirované procedury
• Welcome drink pro 2 osoby ve střešním baru High Note SkyBar
• Pozdní check-out do 14:00 v závislosti na dostupnosti

Balíček se vztahuje na všechny kategorie pokojů pro pobyt minimálně na dvě noci s možností flexibilního zrušení pobytu do dvou dnů před příjezdem. Nabídka platí od ledna do března 2024.

Zde si můžete rezervovat svůj balíček.