skip to main content

Beck is back! Festival Metronome má další superhvězdu

Metronom pomalu, ale jistě odměřuje všem čas, v přesném rytmu udává tempo Praze. Melodii si musí najít každý sám. Ale pomoct mu může nejambicióznější hudební festival v Česku, pražský Metronome.

Rok 2020 i 2021 prorytmuje potichu. Ale ten příští rozvibruje celou Prahu, celé Česko. Právě teď přišla zpráva, že je na příští rok potvrzen jako jeden z hlavních taháků hitmaker a multiinstrumentalista Beck.

Nositel osmi Grammy nebyl v Praze dlouhých 28 let – a příští červen rozezní pražské Výstaviště svým nezaměnitelným experimentálním, ale i hitovým popem. Všichni můžou zůstat Up All Night a nikdo tady nebude Loser, baby, všichni budeme Dreams, all Night Running!

Ředitel Metronome Prague David Gaydečka tak po pro jeho branži neskutečně smrtícím roku vidí konečně světlo na konci tunelu. Ročníky 2020 i 2021 musel s těžkým srdcem zrušit, teď ale načrtává rok 2022, který by mohl a měl být tím nejlepším, co Praha zatím viděla.

Reklama

Bude to pátý ročník. Vedle Becka jsou potvrzeni Britové Oh Wonder a Prahu by mohly podle zákulisních informací rozeznít i další Britové – Underworld. Hvězd však bude prý zářit ještě víc – už za týden má Metronome ohlásit další superstar. Stay tuned.

Disclaimer: Forbes je hrdým partnerem Metronomu, a to od samého začátku. Pátého ročníku se nemůžeme dočkat.