Technologie jsou skvělá věc. Sex je taky báječná záležitost, hlavně na dlouhé dny a noci nouzového stavu. A úplně nejlepší je, když se oboje spojí tak, aby technologie udělaly sex ještě o něco zábavnějším. Tady je pár tipů, kdy se to povedlo. Třeba i pro páry, které rozdělila karanténa.

Onyx a Pearl
Slast, která nezná hranic. Vypadají jako celkem obyčejné hračky „pro něj“ a „pro ni“, ale ve skutečnosti umějí propojit milence bez ohledu na vzdálenost (a zavřené hranice). Onyx+ i Pearl2 komunikují se sítí a dají se řídit na dálku přes bluetooth a wi-fi. Když se bezdrátově připojí k počítači nebo mobilu, můžete je ovládat i z druhého konce světa – kromě dálkového řízení vibrací taky reagují na to, jak používáte druhou hračku, a replikují její pohyby.

Jako bonus umějí pracovat s rozšířenou a virtuální realitou, takže při sledování těch správných videí dělají přesně to, co zrovna vidíte na obrazovce. P. S. Výrobce Kiiroo má mysl otevřenou, a tak nabízí i sady se dvěma onyxy nebo dvěma perlami.
Cena: 8000 korun za celý set

Lelo F1s
Elegantní hliníkové tělo, silikonová měkká výstelka s patentovaným povrchem, dva nezávislé motory zajišťující vibrace a tah, deset různých senzorů a k nim apka, přes kterou si můžete všechny pohyby a akce naprogramovat přesně podle svých představ. Milenku asi plně nenahradí, ale pokud hledáte deep throat bez závazků, tahle designová hi-tech tuba je možná to nejbližší, co vám svět sexuálních hraček může nabídnout.

Pokud byste raději něco low-tech (zato prý s autentickým mlaskáním), zkuste japonskou značku Tenga Air Tech, má taky několik cen za design.
Cena: 3900 korun

Vesper
Kříží v sobě eleganci, technologii a slastné pokušení dávat svoji rozkoš na odiv veřejně. Šperk a sofistikovaný vibrátor v jednom je vyrobený z chirurgické oceli se zlaceným krytem, je tichý a voděodolný.

Vibruje čtyřmi různými rychlostmi a pro něžné duše je dostupný i v barvě růžového zlata.
Cena: 80 dolarů

Tiani 3
Luxusní design, dálkové ovládání s dosahem 12 metrů a vibrující hračka se dvěma konci. Kdyby vás mátla konstrukce, tak jedna půlka patří dovnitř a druhá ven.

Ženám může ukrátit dlouhé večery při jízdě sólo, a když dojde na věc v tandemu, potěší vibrace oba. Jako bonus vrní ve stejném rytmu i samo zlaté ovládání, které můžete použít podle fantazie.
Cena: 3990 korun

Kegg
Po letech vývoje v Silicon Valley přichází konečně na trh chytré vajíčko Kegg slovenského startupu Lady Technologies. Kromě toho, že je krásné, je taky užitečné.

Pomocí senzorů uvnitř vaginy Kegg snímá změny hlenu v průběhu ženského cyklu, data přes bluetooth ukládá do cloudu, tam je vyhodnotí a s aktuálním grafem plodnosti odešle do aplikace v mobilu. Kromě identifikace plodných dní Kegg umí i další věci, má tlakový senzor a vibrační motorek a pomůže se cvičením pánevního dna.
Cena: 4100 korun

Hello Touch
Ikonická firma JimmyJane s trochou bonusové SM jiskry. Pásek na zápěstí nese baterii, polštářky na prstech vibrují a stimulují a celé je to voděodolné.

A když chcete do ložnice pustit trochu extra náboje, můžete vyměnit polštářky na prstech za verzi s elektrickými pulzy.
Cena: od 1890 korun

3D Sleeve
Tahle skulptura nejen hezky vypadá, ale umí taky potěšit mužská srdce. No dobře, ne zrovna srdce… Je vytištěná na 3D tiskárně, má cenu Red Dot za design a patří k ní i online aplikace. Funguje to tak, že tenhle elastický návlek otočíte naruby, nasadíte a pak… už na to přijdete sami.

Tištěný vzorek si můžete vybrat podle vkusu nebo se poradit s aplikací, do které zadáte svoje míry a preference a ona vám doporučí typ nejvhodnější pro vás.
Cena: 36 dolarů

Satisfyer Luxury Prêt-à-porter
Že vytvoření vakua a efektu sání na správném místě může dělat divy, už jste pochopili. Tenhle gadget pro ženy pracuje na principu podtlaku a používá se na té úplně nejcitlivější části těla.

Satisfyer přitom pracuje v podstatě bezdotykově, díky inovativní technologii stimuluje pomocí tlakových a podtlakových pulzů. I pod vodou.
Cena: 2600 korun

Lovelife Krush
Různých koulí, vajíček a nástrojů na posílení pánevního dna mají ženy na výběr plné regály sexshopů. Krush od známého startupu OhMiBod ale kromě jednoduchých tvarů a hluboko vibrujícího motoru nabízí taky vestavěné senzory a celý tréninkový systém propojený s mobilní aplikací pro iPhone i Android.

Krush měří, jakou silou a jak dlouho ho svaly stlačujete, podle toho navrhuje další cvičení a měří kondici své uživatelky, kterou za trénink odmění vibracemi.
Cena: 3200 korun