skip to main content

Kam v Brně na oběd? Zkuste office parky, budete překvapeni

I když pracujete v centru moravské metropole a restaurací máte na dosah nespočet, zkuste si pro změnu zajít na oběd do brněnských office parků, které jsou vlídné a nabízí perfektní kuchyni nejen pro tamní zaměstnance.

Budete příjemně překvapeni, atmosféra je jiná než ve středu města a rozhodně není kancelářská, jak by se mohlo zdát.  Vybrali jsme pro vás pět míst, kam stojí za to jít na oběd nebo na kafe.

Vlněna – Grand Kitchen a kafe v Rebelbean

V office parku Vlněny, který prochází celkovou obnovou, se už dávno chodí na kafe do dnes už kultovní kavárny Rebelbean. Nově se hned vedle ní ale otevřela bufetová restaurace Grand Kitchen pod vedením Filipa Sajlera, který absolvoval stáže u michelinských kuchařů. Samoobslužné bistro vás překvapí pestrou nabídkou i krásným okolím office zóny se zahrádkou uvnitř bloku. 

Reklama

Technologický park – Jean Paul’s bistro 

Na tuhle síť bister s italsko-rakouskou kuchyní můžete v Brně narazit hned na několika místech, ale zrovna v Technologickém parku v ulici Purkyňova vás příjemně překvapí i okolí. Budete obědvat s výhledem do tamního zeleného parku a hlavně biotopu, který osvěžuje vzduch a přivádí atmosféru výletu, ačkoliv jste v prostředí velkých inovací a technologických firem.

Nová Zbrojovka – re.SET Food 

Reklama

V zadní části areálu Nové Zbrojovky, kterou má pod palcem Vítkovo CPI, se v parku s plážovým volejbalem ukrývají hned dvě možnosti, kam si zajít netradičně posedět. V první opravené budově ZET. office, kde nově sídlí i Kiwi, je v přízemí příjemná restaurace Re.SET Food. A hned naproti v parku pak stojí kontejnerové bistro s parádním venkovním posezením uprostřed zeleně.

Spielberk Office – My Food od Sklizeno

Velký kancelářský komplex s hotelem na Holandské třídě skrývá hned několik možností, kam se jít najíst. Okolí je tu krásné a vodní prvky příjemně dolaďují atmosféru. Má tu restauraci třeba vegetariánské Rebio nebo také My Food, bistro ze sítě Sklizeno s praktickým express obchodem, kde si po dobrém obědě nakoupíte od lokálních dodavatelů.

Ponávka CT Office – Pepe Food a Gourmet Cafe

V tomhle areálu bývala vyhlášená kavárna Industra, která se přestěhovala do Nové Zbrojovky, stále ale jsou v tomhle industriálním místě dvě restaurace, kam se rozhodně vyplatí zajít si na oběd. Obě mají zahrádku a bezva jídlo.

Dobrou chuť a napište mi, kam chodíte na oběd rádi vy!

Reklama
Reklama