skip to main content

Milý deníčku… Tohle jsou nejhezčí české diáře pro rok 2021

Jen pro ten dnešní den? Ne, stojí za to žít pro všechny ty dny, které příští rok přinese. A abyste v nich měli pořádek, tady máte ty nejhezčí české diáře.

Voala

Studio Voala kromě zakázkové tvorby už několik let dělá i diáře s neokoukanou grafikou. Pracuje přitom s recyklovaným papírem, diáře mají vnitřní kapsu i prázdné listy na poznámky.

Cena: 480 korun

Two Lines

Reklama

Jiyeon je Korejka žijící v Praze. Akademická malířka tu tvoří kožené doplňky a ručně vyráběné luxusní diáře. Vybrat si můžete i limitovanou edici Medallion Movement, kterou Jiyeon ozdobila expresivní abstraktní malbou.

Cena: 3390 korun

Reformát

Když máte chuť spasit svět a udělat to stylově, hezké gesto může být nákup diáře od Reformátu. Knihařská dílna zpracovává odpadový papír na luxusní nové kousky s duší.

Cena: malý 450 a velký 550 korun

Tam & Zpět

Skvělý parťák pro plánování v elegantním a přehledném provedení. Po pětiletém deníku Tam & Zpět pro uchovávání vzpomínek přišla letos Jana Kellnerová s podobně nápaditým diářem čistě pro rok 2021. Opatřit jej můžete i vlastním monogramem.

Cena: 390 korun

Lii Leather

Reklama

Minimalismus, černá kůže, zlaté doplňky. To je ručně šitý diář značky Lii Leather, který má výměnný vnitřek, a tak vám vydrží nejenom na rok 2021. Hovězina, ze které je vyrobený, vás přežije a můžou ho podědit i vnoučata. Náplň na 54 týdnů je celá nedatovaná, takže diář začněte používat klidně dnes anebo v červenci. Dny jsou rozdělené do dvou sloupců, první je to-do list a druhý pro schůzky. Součástí je taky týdenní a měsíční přehled, kde si můžete shrnout svoje cíle a priority.

Cena: 2400 korun

Papelote

Stylové papírnictví, které věří, že nepopsaný blok je jen první krok na cestě za lepším světem, letos přišlo se sadou diářů v divokých barvách. Mají kroužkovou vazbu a formát A5.

Cena: 449 korun

Black Brick

Elegantní design, který nabízí hodně prostoru pro vaše myšlenky. Diáře Black Brick vyrábějí dva perfekcionisté, kompletně ručně, tady v Česku a z italských materiálů.

Cena: 690 korun

Eggo

Dejte dohromady jednoduchý kožený terénní deník z rukodělné dílny Eggo s datovaným bločkem z produkce Vazárny a dostanete elegantní diář, který přežije každou cestu za dobrodružstvím.

Cena: 700 korun

Nezlomní

Pokud hledáte něco víc, naše vydavatelství letos vydává Diář duševního zdraví s podtitulem Nezlomní. Den po dni vám bude vlídným průvodcem a ukáže vám, že tlak na výkon není vždycky receptem na šťastnější život. Někdy je čas nemířit v životě výš, ale ponořit se hlouběji do sebe. A s tím vám diář Nezlomní může pomoct.

Cena: 479 korun

Reklama
Reklama