skip to main content

Nejoblíbenější skladba nebo aplikace? Podívali jsme se do telefonu Jana Bednáře

3 minuty čtení

Superčlověk, chladicí matrace a zásadně bez zvuku. Nakoukli jsme se do mobilu strůjce firmy Shipmonk, v Miami žijícího Jana Bednáře.

První aplikace, na kterou se poránu podívám:

Eight Sleep. To je aplikace stejnojmenné chytré matrace, která chladí nebo topí. Má také spánkové senzory a podle cyklu spaní mě vzbudí ve správný moment, abych byl co nejméně unavený. Nefunguje to úplně stoprocentně vždy, ale rozhodně lépe než klasický budík. Po Eight Sleep hned kontroluji SuperHuman a Asanu, tedy pracovní věci.

Nejpoužívanější aplikace:

SuperHuman. Jde o nejvíc powerful aplikaci na e-maily, díky jejímuž „inbox zero“ nastavení jsem naprosto změnil způsob, jakým zvládám e-maily. Chodí mi jich denně poměrně dost a možnosti delegace, upozornění, plánovaného odeslání či zobrazení informací o odesílatelích jsou k nezaplacení. Vím, že začínat den e-maily není ideální, ale mě to po ránu docela nakopne a mozek mi začne lépe fungovat.

Počet fotografií v galerii:

26 011. Mám iPhone už od dob iPhonu 4 čili již slušnou kolekci. Navíc se snažím žít život tak, abych měl právě co nejvíc momentů, které si můžu vyfotit.

Reklama

Nejobíbenější instagramový profil:

TMBK & Qualified Captain. Nejzábavnější věci, u nichž se vážně zasměju!

Mobil Jana Bednáře.

Nejzábavnější sms za poslední týden:

Kamarád mi poslal nové album dua Sofi Tukker s názvem Wet Tennis, které teď pořád dokola poslouchám.