skip to main content
Byznys

Renomia vstupuje do světa dotačního poradenství. Kupuje českou firmu Grantex

Společnost Renomia je největším pojišťovacím makléřem v Česku, kterého už od roku 1993 společně budují Jiřina Nepalová a její synové Pavel a Jiří za podpory dalšího akcionáře Michala Čajky. Loni vstoupil na osmý evropský trh díky nákupu majoritního podílu v předním lotyšském hráči v oblasti pojištění podnikatelů a e-commerce R&D Insurance Brokers.

V rámci rozšiřování svých služeb pro klienty nyní nově vstupuje do světa dotačního poradenství koupí majoritního podílu v tuzemské společnosti Grantex, která funguje od roku 2012 a je jednou z vedoucích firem v tomto oboru. 

Reklama

„Prvotřídní služby pro klienty, spolehlivost a odborná úroveň patří mezi hlavní hodnoty Renomia. Proto jsme hledali především partnera, který nám svým přístupem a kvalitou poskytovaných služeb bude pomáhat naše hodnoty naplňovat, a jsem ráda, že se nám podařilo spojit právě s firmou Grantex dotace, která patří k těm nejlepším ve svém oboru,“ komentuje spojení Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti Renomia, která se letos v našem každoročním žebříčku rodinných firem umístila na 39. místě. 

Reklama

Svým spojením chtějí společnosti pomáhat klientům jak v Česku, tak na Slovensku. Renomia však chce týmu Grantex navíc pomoci s mezinárodním rozvojem díky tomu, že je součástí přední poradenské společnosti v oblasti řízení rizik Gallagher, která je zároveň čtvrtým největším pojišťovacím makléřem na světě. 

„Ze spojení s Renomia mám velkou radost. Naše společnosti jsou si velmi blízké v přístupu k naší práci, snažíme se vždy perfektně porozumět potřebám našich klientů a přinášet jim tu nejlepší službu. A jelikož je Renomia v tomto směru skutečným lídrem ve svém oboru, vážím si toho, že si pro další rozvoj vybrala právě naši společnost,“ doplňuje ředitel společnosti Grantex dotace, Ondřej Horčička. 

Reklama
Reklama