skip to main content
Bojuj

V krizi je potřeba makat. Odpočinout si můžete v době blahobytu, říká Petr Mára v podcastu

Forbes Byznys podcast – Petr Mára

Petr Mára je certifikovaný trenér společnosti Apple a technologický evangelista, který radí firmám a podnikatelům, jak lépe využívat technologie a být produktivnější a efektivnější. Jeho byznys stojí především na školeních a přednáškách. Ty ale kvůli koronaviru téměř ze dne na den skončily.

Muž, který mimo jiné dokázal, že i po čtyřicítce můžete v Česku vybudovat úspěšný YouTube kanál, se musel přizpůsobit. Svůj byznys přesunul do online prostředí a dnes říká: „Je to pro mě jedno z nejkreativnějších období mého života, protože tahle situace nám umožňuje strašně rychle prototypovat, stavět a rychle dostávat zpětnou vazbu, což v blahobytu tak úplně nešlo.“

Reklama

V novém Forbes Byznys podcastu také vysvětluje, proč nechápe ty, kteří současnou karanténu a neplánovaný home office považují za dovolenou a čas pro odpočinek, a proto také všem nyní radí,  že „v krizi se má makat, protože odpočívat a být s rodinou můžete v době blahobytu“.

V čem mu současná situace připomíná dobu po sametové revoluci v roce 1989 nebo příchod internetu? Jak bude náš svět vypadat v příštích letech a jaké dovednosti se v něm budou hodit? A proč je krize skvělou příležitostí k osobní změně? Poslechněte si celý díl Forbes Byznys podcastu s Petrem Márou.