skip to main content

Štěpán Kozub

24 let herec
Kam pojedu, až bude svět zase normální
Rád bych se podival do Irska
Poslední seriál, kvůli kterému jsem nespal(a)
After Life
Moje nejoblíbenější knížka ever
Slovník neortodoxní češtiny
Můj nej podcast
Nejsem příliš podcastový typ. Ale mám rád Kluky od kulatého stolu.
Aplikace, bez které nemůžu být
Bez všech aplikací bych mohl žít.
Můj screen time na mobilu dnes
3 h 29 min
Pandemický lifehack, který mi pomohl přežít 2020
Můj lifehack byla téměř každodenní návštěva fitka. Dokud to ještě šlo.
Člověk, který mě inspiruje v byznysu/práci/kariéře
Myslím, že mě inspiruje spousta lidí. Inspiraci hledám v tramvaji, v obchodě, na ulici... všude kolem sebe. Jsem herec, tak se snažím číst v lidech.
Co mi korona dala a vzala
Dala mi v první řadě paradoxně spoustu práce. To mi dala. Ale zároveň vzala spoustu osobního času. Což jde ruku v ruce s tim co mi dala.

Teprve čtyřiadvacetiletý Štěpán Kozub nepopiratelně patří mezi nejvýraznější divadelní herce nové generace. Do popředí se dostal především díky svému komediálnímu talentu, který tento rodák z Bohumína naplno zúročuje na prknech ostravského divadla Mír. Jeho domovská scéna navíc dokázala v uplynulém roce naplno využít potenciál onlinu, když produkovala úspěšnou minisérii sKORO NA mizině nebo nové díly improvizačního pořadu Tři tygři, seznam filmů a seriálů, ve kterých Kozub účinkoval, je však mnohem delší. Mimo to se nyní aktivně podílí na projektu internetové televize MírPlay, která nabídne prémiové obsahy pro fanoušky této lehce kontroverzní ostravské scény. V roce 2015 získal Cenu divadelní kritiky v kategorii Talent roku.

Poznej Štěpána Kozuba

Můj home office

Moje tipy