skip to main content

Veronika Kamenská

21 let zakladatelka, Nepanikař
Kam pojedu, až bude svět zase normální
Do Norska
Poslední seriál, kvůli kterému jsem nespal(a)
Ratched
Moje nejoblíbenější knížka ever
Cilčina cesta
Můj nej podcast
Podcast hmmm...
Aplikace, bez které nemůžu být
Nepanikař
Můj screen time na mobilu dnes
13 h 31 min
Pandemický lifehack, který mi pomohl přežít 2020
Sport, hodně sportu.
Člověk, který mě inspiruje v byznysu/práci/kariéře
Nemám, snažím se jít svou vlastní cestou.
Co mi korona dala a vzala
Dala mi spoustu impulzů v rozvoji Nepanikař stejně tak i nové kolegy a přátele v našem týmu. Vzala mi určitě čas strávený s tátou u hrají squashe nebo také posezení na kafi s kamarádkami.

Lidem ve 150 zemích světa pomáhá jednadvacetiletá studentka biomedicínské techniky bojovat proti úzkosti a depresím. Její aplikaci Nepanikař, která vznikla na koleni jako studentský projekt, už si stáhlo 150 tisíc lidí, je přeložená do devíti jazyků a zachránila už několika lidem život. Úspěšnou apku teď Veronika rozvíjí dál a navázala na ni s projektem mapy pomoci na webu Nepanikař, nejrozsáhlejší databáze pomoci zdarma pro lidi s psychickými potížemi. K tomu rozjela online poradnu Nepanikař a chystá portál, jenž propojí prověřené psychoterapeuty ve výcviku s klienty, kteří hledají levnou pomoc.

„Pak už jenom dodělat bakaláře a dotáhnout druhou apku, kterou mám skoro hotovou a teď se pilotuje. Jmenuje se MindCheck a umožňuje terapeutům hlídat duševní stav jejich pacientů na dálku,“ říká Veronika, která je zároveň několikanásobná mistryně Evropy v yoyování.

Více o Veronice a jejím životním příběhu i práci se dočtete v únorovém Forbesu.

Poznej Veroniku Kamenskou

Moje oblečení na home office

Můj home office

Moje tipy