Že jste odmalička snili o tom, mít luxusní vilu vybarvenou do zářivě růžové přímo na kalifornském pobřeží? Můžete přestat snít a koupit letenky do Los Angeles. Tam stojí ikonický domek pro panenky v reálné velikosti, a dokonce není vůbec drahý. Jedna noc v něm vás a další tři lidi vyjde na pouhých 60 dolarů. A to je vzhledem k tomu, že mnohem menší verze stejného domu vyvedená v plastu stojí dolarů dvě stě, hodně dobrý deal.

Ale má to háček. Malibu House bude k mání je na dva dny, konkrétně 27. až 29. října 2019. Přihlásit se mezi zájemce můžete na Airbnb, které otevírá booking 23. října v 11 hodin ráno PDT, tedy ve 20:00 našeho času. A pak už jen doufat, že se proklikáte až na objednávkový formulář.

Upřímně, na své si za tak nízkou cenu přijdou i ti, kteří barbínu nikdy nedrželi v ruce. Kromě několika prostorných teras s výhledem na moře má vila i prostorný infinity pool.

Ačkoli Barbie sama bude na dovolené, navíc zajistila, aby v jejím domě na hosty čekali její přátelé, kteří je nejen provedou, ale zajistí i zábavný program. Večeři si tak budete moct uvařit s šéfkuchařem, o vaše vlasy a make-up se postará celý tým vizážistů, a dokonce si budete moct vyrazit i na výlet.

Celý zážitek je připravený podle filozofie Barbie, tedy že ženy mohou být vším, čím si vysní – stejně jako Barbie, která za desetiletí vyzkoušela různé kariéry i koníčky. Proto v jejím domě najdete jak skvěle zařízenou konferenční místnost, pracovnu, kde můžete napsat svůj byznysplán, tak oblečení třeba na safari nebo na cestu do vesmíru.

Ti, kdo naopak touží po odpočinku, si mohou užít vířivku s výhledem na oceán nebo třeba namalovat obraz.

Zatím není jasné, jestli bude ještě někdy v budoucnosti další možnost prožít pár dní v tomhle růžovém ráji, takže ve středu v osm večer se připravte klikat jako o život.