skip to main content
Jak být lepší

Jaké účty sledovat, když nevíte, kam s dětmi na výlet

2 minuty čtení

Došly vám nápady a vy nevíte, kam vytáhnout děti na výlet? Tady je přehled instagramových účtů a stránek, které byste měli před každým víkendem se svými potomky navštívit.

Kačabí pohorky

Túry, procházky, výlety, v kočáru, na odrážedle nebo v náručí. Tento webinstagramový účet nabízí spoustu tipů na výlety po celé České republice, které s vámi zvládnou i ti nejmenší. Pro Pražany navíc se speciální rubrikou výletů jen hodinu od hlavního města.

Chcete se podívat do Českého Švýcarska?

Reklama

Nezapomeňte předtím navštívit stránku České Švýcarsko dětem. Najdete zde několik tipů na výlety s kočárkem nebo i na výlety pro větší děti. Tipy nadšených turistek (a maminek) můžete sledovat i na Instagramu nebo na facebookové stránce.

Už tam budem?

Blog, na kterém se dozvíte, kudy je to nejlepší vzít s dětmi na Sněžku nebo kde je s nimi dobré kempovat. Sledujte je na webu nebo na Instagramu.

Ověřeno rodiči

Web, který nabízí nejen tipy na výlety, ale i recenze od samotných rodičů cestovatelů. Najdete zde ale i nápady na ubytování, sportovní vyžití nebo na restaurace a kavárny. Sledovat je můžete i na Instagramu nebo na Facebooku.

Reklama

Kam s dětmi?

To se dozvíte právě tady. Výlety jsou zde rozdělené podle věku dětí, budete tak mít jistotu, že své ratolesti příliš neutaháte. Mimochodem, tipy na výlety přibývají každý čtvrtek. Sledovat je můžete i na FacebookuInstagramu.

Na lovu s kočárkem

Průvodce nejen po pražských podnicích pro všechny, kteří je chtějí vymetat se svými potomky. Ideální stránka pro ty, kdo hledají baby friendly podniky, kde si odpočinout po výletě. Tipy Juliany Fischerové a Zuzany Dvořáčkové sledujte na Instagramu nalovuskocarkem nebo na jejich webovkách.

Další tipy

V hledání vám může pomoci i aplikace Výlety a zábava s dětmi nebo stránka Cestuj s dětmi či Výlety s dětmi. Na Facebooku sledujte i stránku
S dětmi v báglu nebo stránku Ven každý den, kde najdete tipy na dětská hřiště (je jich tam 5533!) a jiné výlety.

Kde se inspirujete vy? Dejte nám vědět na jakbytlepsi@forbes.cz nebo se o to podělte v naší facebookové skupině.

Reklama
Reklama