skip to main content

Ještě není pozdě. Sedm nejluxusnějších adventních kalendářů pro ty, kdo už dávno nevěří na Ježíška

Rok 2020 se navždy zapíše do historie jako období, kdy všechny plány za vzaly za své. Uplynulých 12 měsíců bylo natolik náročných, že i když už zbývá jen několik posledních dnů do finále, sotva popadáme dech.

Proto si zasloužíme odměnu – a protože v duši všichni tak trochu zůstáváme dětmi, neexistuje důvod, proč nepořídit adventní kalendář sobě samým. Nevadí, že advent už začal, a proto několik okének musíte rozbalit naráz, oddálené potěšení je podle psychologů stejně intenzivnější.

Tady je sedm opravdu luxusních kalendářů, díky kterým alespoň částečně zapomenete na to, jak byl rok 2020 náročný.

Dior, 9800 Kč

Reklama

Působí, jako byste se dostali do miniaturního snového světa, kde je vše jen krásné a voňavé. Pod čísly jsou ukryty takové legendy parfémového průmyslu jako vůně  J’Adore, Miss Dior Rose N’Roses a Sauvage. Z líčení pak zde najdete rtěnku Rouge, ale dokonce i sérum Capture Totale. Nevýhodou je, že si ho musíte objednat z Velké Británie.

Revell Porsche, 1499 Kč

Za 24 okénky se ukrývají kousky červeného modelu Porsche 356. Vyhrají si s ním malí i velcí, ideální aktivita do pandemických večerů.

Waterdrop, 3209 Kč

Proč odkládat předsevzetí o zdravějším životním stylu až na leden? V adventním kalendáři Waterdrop najdete 57 mikrodrinků, které ochutí vodu. Obsahují jen ovoce a byliny, zato žádný cukr. Součástí balení je také limitovaná edice lahve na vodu.

Reklama

Balmain Hair Couture, 6100 Kč

Obdarovává jen po dobu 10 dnů, ale kompenzuje luxusem. Adventní kalendář od módního domu Balmain vizuálně představuje noční pařížský život (před epidemií covidu-19) a v papírových modelech slavných budov najdete vlasovou kosmetiku i malý kartáč či černou jehlici do vlasů.

24 Days of Rum, prodává Alkohol.cz za 1999 Kč

Letos padlo mnoho jistot, ale tento evergreen od dánské značky 1423 World Class Spirit naštěstí zůstává. Po dobu 24 dnů vyzkoušíte shodný počet rumů z celého světa, bonusem pak jsou dvě designové skleničky, protože ani pandemie nemůže zabránit degustaci ve dvou.

Happy Socks, 3849 Kč

Co může být na ponožkách luxusního, říkáte si možná. Máme ale několik odpovědí: zaprvé, Happy Socks jsou designové ponožky ze Švédska a k oblekům je nosí i vysoce postavení manažeři. Zadruhé, ponožky potřebují úplně všichni a v tomto adventním kalendáři najdete 24 (úplných) párů, takže ráno nemusíte nikde nic hledat a bojovat s pomyslnými Lichožrouty.

Acqua di Parma, 11 510 Kč

Musíte si ho objednat z britského Harrod’s, ale je to skutečný klenot mezi adventními kalendáři. Starobylý italský dům vůní, který tvoří tu nejexkluzivnější kolínskou, vydává adventní kalendář každý rok a vždy na jeho designu spolupracuje významný výtvarný umělec. Tentokrát los padl na čínského ilustrátora Oamula, který sem dodal kresby ve stylu art deco. Kromě vůní je kalendář plný také svíček, interiérových parfémů, sprejů do vlasů i mýdel.

Reklama
Reklama