skip to main content

Středočeský wellness resort láká na úplné soukromí a interiéry jako ze seriálu Bílý lotus

Exotický ostrov i exkluzivní vysokohorská chata v jednom. Oheň v krbu, sauna za ložnicí, vířivka na zahradě a pořádná nálož relaxu před vámi. To všechno se vešlo na kraj malé vesničky Suchdol u Prosenické Lhoty, kde se začátkem září otevřel nový wellness resort. Jeho apartmány sázejí kromě originality a luxusu ještě na jednu divokou kartu – naprosté soukromí. 

Představte si, že vystoupíte z auta a po pár krocích se ocitnete v luxusním soukromém apartmánu na břehu moře nebo na úpatí horského masivu. Vaše cesta za odpočinkem je snová od samotného začátku – nemuseli jste si pořizovat letenku, nemusíte trávit dlouhé hodiny na dálnici na cestě do zahraničí, nepotřebujete covid formulář ani povinnou karanténu po návratu. Z Česka totiž nevytáhnete paty. 

Do navigace zadáte Suchdol, Prosenická Lhota a vydáte se směr odpočinek a Středočeský kraj. Čeká vás tu zbrusu nový wellness prostor, ve kterém po úvodní registraci na recepci už během svého pobytu nemusíte potkat živou duši. 

Utečte do ráje, kde zapomenete na všechny starosti.

Než vyrazíte do resortu You&Me, vyberete si jeden z celkem šesti samostatných tematických apartmánů. Stone nabízí prostředí exkluzivní vysokohorské chaty, interiér zahalený v přírodním kameni, krb a vanu vytesané do skalní stěny. Bio s vůní bylinek a vnitřním bazénem.Waikiki inspirovaný tropickými destinacemi, na zahradě čekají skutečné palmy, Wooden s dřevěnou vanou u krbu a výhledem do daleka, Salt s velkou onyxovou stěnou nebo Industrial kombinující kov, dřevo a cihly. 

„Čeká vás nezapomenutelný zážitek v apartmánech s vlastní saunou, krbem, vnitřním bazénem nebo vířivkou v přírodě,“ říká ředitelka celého komplexu Alena Ženíšková. Každý z apartmánů má tohle exkluzivní příslušenství v základní výbavě.

Až odemknete dveře vašeho luxusního útočiště, sauna bude předehřátá, vířivka napuštěná, lednička plná. Čekat tu může i nachystaná květina nebo vychlazené šampaňské, pokud si to budete přát. 

Reklama

S personálem se během pobytu vůbec nemusíte potkat. Apartmány zaručují naprosté soukromí a všechno se obejde bez přímého kontaktu se zaměstnanci. Jídlo i vše ostatní objednáváte po telefonu nebo přes nachystaný tablet. 

Co ocení milovníci detailu? Nábytek i další vybavení vznikalo na zakázku a co kus, to originál. Jindřich Vařeka, byznysmen, bývalý politik (a spolumajitel Ravaku), který stojí za vznikem You&Me, dokonce nechal postavit vlastní velkou truhlárnu, kde se vyráběly jednotlivé prvky a komponenty. 

Celý resort je pak vybavený technologií na ohřev a výměnu vody, díky čemuž se dramaticky snižují náklady na energie. „Každý, kdo k nám přijede, si napustí svou vlastní vodu do vířivky. Snažíme se, aby byl celý projekt v co největší harmonii s přírodou,“ dodává Alena Ženíšková.

Až se nabažíte vířivky a dojíte oběd dle Eat Perfect Filipa Sajlera, můžete vyrazit za zábavou i mimo luxusní resort. Nabízí se projížďka na elektrokolech, které si můžete půjčit na recepci, nebo návštěva golfového hřiště u Konopiště. 

Za luxusním podzimním relaxem můžete vyrazit na pár hodin i několik dní.