Do divadla, do kina, do fitness centra ani do obyčejné hospody pořád ještě nemůžeme, což je sice otrava, ale ještě pár týdnů s tím podle všeho nic neuděláme. Tak si aspoň večer můžeme pustit dobrý film nebo seriál. A když, tak na pořádném domácím kině, ať si aspoň tohle užijeme…

Televize Philips 58PUS8505

17 990 Kč 

Bez dobré televize kvalitní domácí kino neuděláte. Tenhle model má velmi slušnou úhlopříčku 146 centimetrů, rozlišení 4K a systém Ambilight, kterým se značka Philips proslavila – barevná světla na zdi za televizí, která odpovídají barvám aktuální scény.

Ne každému to sedí, ale pokud si to oblíbíte, je to vcelku návykové. Další výhodou je operační systém Android, a tím pádem i podpora všech běžných streamingových služeb a mnoha dalších aplikací. 

Soundbar Sennheiser Ambeo

65 000 Kč

K dobrému obrazu patří i skvělý zvuk – ale soundbar? Taková ta dlouhá nudle pod televizí, která kvalitou nesahá ani po kotníky pořádným reprobednám? Zadržte, tohle je úplně jiný kousek.

Model vzniklý ve spolupráci s proslulým Fraunhofer Institutem, kde vymysleli třeba MP3, nahradí díky důmyslnému systému algoritmů regulérní prostorový reprosystém. Takže si budete připadat jako v opravdovém kině, přitom to nezabírá prakticky žádné místo a nepotřebujete dlouhé kabely. Jen ta cena… 

Reprosystém Onkyo HT-S3800

9990 Kč 

No dobře, ten soundbar je možná přece jen příliš drahý. Tak zkusíme standardní reprosystém. Tři reproduktory vepředu, dva vzadu, k tomu subwoofer a velmi slušný AV receiver. A díky Bluetooth není problém s bezdrátovým připojením telefonu, takže si pustíte i hudbu ze Spotify nebo čehokoli jiného. 

Zesilovač Arcam HDA AVR 30 

64 790 Kč

Do třetice zvuk – a zase něco pro labužníky. Značka Arcam je mezi zesilovači něco jako Lamborghini mezi auty a tenhle model s technologií DIRAC udělá takovou parádu, že se vám do kina už ani nebude chtít. Certifikát IMAX hovoří za vše. 

Blu-ray přehrávač LG BP350

2490 Kč

Netflix je prima, ale co s těmi štosy blu-ray a DVD v knihovně? Dobrý přehrávač je dnes za hubičku a v domácím kině si místo určitě najde. Přehraje i běžná CD nebo prakticky libovolný formát z USB flashdisku. 

Notebook Asus Vivobook 15 M570

17 990 Kč 

Že máte malý byt, televizi vůbec nechcete a na filmy vám stačí notebook? No dobrá, pak ale vyberte aspoň nějaký s kvalitním displejem. Tenhle Asus je mezi filmovými fanoušky vcelku oblíbený, velikost 15,6″ už při pohledu zblízka celkem stačí. A na rozdíl od televize si ho můžete vzít i na chalupu. 

Sluchátka Marshall Major IV BT

3790 Kč 

Sluchátka se hodí, když nechcete rušit okolí nebo v případě, že by jinak okolí rušilo vás. Tenhle typ s výborným zvukem a Bluetooth nabízí skvělý poměr ceny a výkonu, nevšední design a ikonické logo značky Marshall, díky němuž budete okamžitě sympatičtí každému, kdo někdy držel v ruce elektrickou kytaru. 

Google Chromecast 3

1190 Kč 

Jak udělat ze starší obyčejné televize chytrou, která bude umět všechny ty Netflixy, HBO a další krásné funkce? Stačí tahle nenápadná krabička za tisícovku. Připojíte ji k HDMI portu a rázem máte v televizi regulérní Android jako v nejnovějších modelech. K nezaplacení. 

Rotoped Klarfit Azura

4690 Kč 

Když člověk nikam nechodí, sedí před televizí a hází do sebe popcorn, za pár týdnů vypadá jako Míša Kulička. Pokud ovšem nesedí na rotopedu – to naopak u filmu můžete dokonce i zhubnout. Model Klarfit Azura vám v obýváku rozhodně ostudu neudělá, šlape jako hodinky, nabízí nejrůznější profily virtuálních tras, a navíc vám změří tepovou frekvenci a spálené kalorie.