skip to main content

Jackie Tran

27 let podnikatel, Cafefin
Kam pojedu, až bude svět zase normální
Do Jižní Koreje
Poslední seriál, kvůli kterému jsem nespal(a)
Altered Carbon
Moje nejoblíbenější knížka ever
Follow Your Heart
Můj nej podcast
Coffee with April, episode 10 – An insight into the mind of the founder of Cupping Room Hong Kong Kapo Chiu
Aplikace, bez které nemůžu být
Instagram
Můj screen time na mobilu dnes
4 h 30 min
Pandemický lifehack, který mi pomohl přežít 2020
Hooodně kafe
Člověk, který mě inspiruje v byznysu/práci/kariéře
Tomáš Karpíšek. Já celkově obdiviji Ambiente už strašně dlouho. A Tomáše obzvlášť, je to člověk s vizí, který buduje svoje sny. Kdysi jsem někomu říkal, se chci vybudovat něco jako Ambiente, takovou myšlenku uz teď nemám, chci jít jinou cestou, ale stále ho moc moc obdivuji a vzhlížím k němu.
Co mi korona dala a vzala
Sebrala mi predevsim kouzlo mazelabu. Otevreli jsme koncem prosince 2019 moji novou vysnenou piskovisti na kafe Mazelab.coffee a hned pote prisel covid. Nicmene mi dal covid zas vic casu, zpomalik se cas na rozmysleni a urcit si priority.

Nadšený fotograf dlouho přemýšlel, kde by mohl vystavovat své snímky, až ho zlákala možnost kavárny. Není divu, gastronomii má v krvi: jeho rodiče otevřeli oblíbené bistro na Jiřího z Poděbrad a stali se průkopníky vietnamské kuchyně v Česku. Kousek od něj dnes leží Jackieho kavárna Cafefin, která se s vizuálně atraktivními pokrmy i interiérem stala instagramovým hitem. V posledním roce a půl ji Jackie doplnil dejvickým Mazelab.coffee s futuristickým designem a špičkovou kávou, útulnou malou kavárnou Format.coffee a naposledy přibyl Botanica Coffee Truck, ojedinělý koncept spojující zahradu, kavárnu a květinářství.

Poznej Jackieho Trana

Moje oblečení na home office

Můj home office

Moje tipy