skip to main content
Byznys

Život je Premium. Startuje nová etapa Forbes.cz

Na webu, který právě čtete, se ode dneška bude objevovat ikonka Premium. Kdo na ní klikne a pořídí si předplatné, bude mít přístup k digitální verzi nejčtenějšího byznysového časopisu v Česku a k exkluzivnímu obsahu.

K tomu budou postupně patřit i newslettery, videa, podcasty či digitální eventy a další nové věci. Ostatní obsah zůstane tak jako doposud volně přístupný, v digitálním předplatném nabídneme zkrátka články, za něž musí jinak čtenáři platit v papírovém vydání. A navrch další obsah, který jinde nenajdete.

Je to pro nás logický krok – chceme, aby se obsah časopisu dostal k co nejvíce očím a uším. K tradičnímu nákupu v trafice či doručení do schránky tak přidáváme možnost si články z českého Forbesu koupit a přečíst na svém počítači či mobilu a mít i přístup do archivu.

Náš web letos v březnu navštívilo 1,5 milionu lidí.

Forbes, který letos oslaví deset let na českém trhu, si za tu dobu vydobyl pozici jedničky mezi ekonomickými časopisy a podle posledních údajů Mediaprojektu si každé vydání v posledních dvou čtvrtletích přečetlo průměrně 155 tisíc lidí.

A na Forbes.cz máme čtenost dokonce desetkrát větší: v březnu náš web podle Netmonitoru navštívilo a přečetlo si tam nějaký článek 1,5 milionu lidí. Ranní newsletter Espresso denně sleduje dalších 40 tisíc a Forbes do uší, tedy podcasty, měly v březnu 156 tisíc stažení.

Reklama

Máme z těchto čísel velkou radost. Ukazují, že lidé v Česku chtějí číst o byznysu a úspěchu druhých. Chtějí se nechat inspirovat. Chtějí podnikat a něco dokázat, postavit se na vlastní nohy. To je skvělá zpráva.

Pro nás je to samozřejmě také dobrá byznysová zpráva. I v těžkých pandemických časech naše vydavatelství funguje a prosperuje – a jako každý byznysmen a podnikatel i my chceme růst dál.

Doufáme a věříme, že se vám nová nabídka bude líbit a že se zařadíte k předplatitelům nejoptimističtějšího časopisu na českém trhu. Budeme pro vás psát, natáčet a shánět podstatné i zajímavé informace, jak nejlépe umíme.

Do roztrhání těla, s radostí a vášní a pod heslem Život je bohatý. Naplňovat tohle heslo jak jen to jde přejeme trochu sobecky i sobě, ale především vám.